Kudrmannovy Lovosice - 3. koncert

Kostel sv. Václava

vstupné

320 Kč

Centrum kultury LOVOš, Římskokatolická farnost Lovosice a umělecká agentura PH ART pořádají pod záštitou starosty města Lovosice Ing. Vojtěcha Krejčího 2. ročník festivalu KUDRMANNOVY LOVOSICE, zaměřený na oslavy 111. výročí Schiffnerových varhan v kostele sv. Václava, 200. výročí narození Bedřicha Smetany a 80. výročí narození Petra Hapky.

Třetím koncertem bude 8.října 2024 v 18 hodin vystoupení skupiny Grajcar, reprezentanta moravské lidové hudby s tradičním obsazením typického cimbálového souboru a vystupujícího v krojích. Skupina účinkovala v rámci Adventních koncertů v České televizi a absolvovala turné velkých koncertů po hradech a zámcích se známou skupinou Kryštof . Akustický prostor kostela a nádherný barokní interiér tak umožní nevšední zážitek.